regulamin obiektu

Przede wszystkim zależy nam na tym, by Goście i właściciele obiektu Agroturystyka „Gościniec” czuli się dobrze i swobodnie podczas wypoczynku dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem:

Utrzymywanie porządku w domu i na terenie agroturystyki oraz do użytkowania wszystkich pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.

 1. Do Państwa dyspozycji jest oddany wynajęty pokój oraz części wspólne jak korytarz, aneks kuchenny, taras, podwórko z parkingiem, plac zabaw, basen i ogród. Prosimy o nieotwieranie innych pomieszczeń gospodarczych, wygrodzeń i kojca z psem.

 2. Sprawdzenie, czy wszystkie urządzenia w Państwa pokoju są sprawne i nieuszkodzone oraz w sytuacji uszkodzenia w/w urządzeń niezwłoczne zgłoszenie gospodarzowi konieczności ich naprawy. Staramy się na bieżąco zauważyć jakieś braki, czy uszkodzenia jednak nie zawsze uszkodzenie jest widoczne na pierwszy rzut oka. Należy pamiętać, że wynajmując u nas pokoje, koszty wynikające ze zniszczenia sprzętu lub jego braku ponosi wynajmujący.

 3. W trakcie pobytu do Państwa dyspozycji wydawane są klucze do pokoi oraz głównego wejścia. Należy pamiętać o zdaniu kluczy właścicielowi obiektu po zakończeniu pobytu. Utrata kluczy wiąże się z opłatą 100zł.

 4. W przypadku, gdy w sposób znaczący naruszasz spokój i/lub dobro sąsiadów oraz nie przestrzegasz powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego wypowiedzenia pobytu bez zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

 5. Prosimy o korzystanie z urządzeń, obiektów sportowych, basenu oraz placu zabaw w sposób zgodny z regulaminem i ich przeznaczeniem. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają rodzice lub ich opiekunowie prawni.

 6. W sytuacji odwołania pobytu, które nastąpi 7 dni lub więcej przed planowanym terminem zakwaterowania zwracamy wcześniejsze opłaty. W sytuacji odwołania pobytu poniżej 7dni przed planowanym zameldowaniem nie zwracamy wcześniejszych opłat. W trakcie pobytu nie zwracamy opłaty za skrócenie i nie wykorzystanie w pełni wcześniej opłaconego terminu.

 7. Dzieci do lat 3 przyjmujemy bezpłatnie, pod warunkiem, że korzystają z łóżka wspólnie z rodzicami lub rodzice zapewniają własne łóżeczko. Dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat opłata jest mniejsza niż za osobę dorosłą. Zapraszamy do zapoznania się cennikiem.

 8. Doba pobytu liczona jest od godz. 15.00, a kończy dnia następnego o godz. 11.00.

 9. Sprzątanie pokoi zajętych przez gości ustalane jest indywidualnie z gospodarzami w dniu przyjazdu (dotyczy pobytu dłuższego niż 3 dni)

 10. Po przyjeździe do gospodarstwa należy się zameldować, potwierdzić swoją tożsamość oraz zapoznać się z regulaminem obowiązującym na całym terenie obiektu.

 11. Goście nie mogą bez zgody gospodarzy przyjmować na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując ich jako swoich gości.

 12. Osobom pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, zachowujących się agresywnie, łamiących regulamin obiektu, gospodarze mają prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat.

 13. W sytuacji gdy liczba gości jest wyższa niż wcześniej ustalono gospodarz ma prawo, odmówić przyjęcia dodatkowych osób bądź odstąpić od umowy z winy turysty.

 14. Palenie tytoniu i e-papierosów jest możliwe w miejscach wyznaczone do tego przeznaczonych. Prosimy o przestrzeganie i nie palenie w pokojach, częściach wspólnych, placach zabaw, basenie oraz na drewnianych tarasach.

 15. W agroturystyce „Gościniec” prowadzimy segregację śmieci. Goście proszeni są o przestrzeganie segregacji i wyrzucania śmieci do odpowiednich kontenerów.

 16. W agroturystyce „Gościniec” prowadzimy segregację śmieci. Goście proszeni są o przestrzeganie segregacji i wyrzucania śmieci do odpowiednich kontenerów.

 17. Rodzice lub opiekunowie prawni dzieci odpowiadają za dokonane przez nie ewentualne zniszczenia. Upraszamy o zachowanie szczególnej ostrożności na schodach, przy stawie, basenie, urządzeniach elektrycznych, placu zabaw , grillowisku, itp.

 18. „Gościniec” umożliwia pobyt gości wraz ze zwierzętami. Pod warunkiem, że pupile będą pod Państwa opieką i nie będą zakłócać pobytu innych gości. Za pupila obowiązuje opłata w wysokości 30 zł przez pierwsze 2 doby, za każdą kolejną dobę 10 zł. Prosimy również o zagwarantowanie posłania i niezbędnych akcesoriów dla swojego pupila, ponieważ zabrania się przebywania zwierząt na łóżkach przeznaczonych dla gości, oraz używania naczyń i przyborów kuchennych jako alternatywa dla misek i poidełek.

 19. W naszej agroturystyce możliwe jest organizowanie biesiad i spotkań gości, prosimy jednak o wcześniejsze ustalenie szczegółów z właścicielami obiektu. Prosimy naszych gości o wzajemny szacunek i kulturę w stosunku do innych wynajmujących pokoje by nie zakłócać wypoczynku innych.

 20. Prozę pamięta, że wpłacając zaliczkę na poczet rezerwacji poprzez e-mail lub inne portale pośredniczące są jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 21. Realizujemy Bon Turystyczny.

W sprawie wszelkich pytań, problemów, niejasności prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 533 112 737. Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego pobytu oraz udanego wypoczynku.

Gospodarze